About Us

Shenzhen Youchi Umbrella Co., Ltd.

Çeşitli durumlara uyarlanabilen düz şemsiyeler, katlanır şemsiyeler, golf şemsiyeleri, çocuk şemsiyeleri vb. dahil olmak üzere seçmeniz için çeşitli şemsiye modelleri stilleri sağlayabiliriz. LOGO, şirket adı, METİN sağlayabilir, bir üzerine baskı yapabilirsiniz. Şemsiyenin belirli bir yüzeyi veya şemsiyenin tüm yüzeyini veya şemsiyenin içini kaplayacak bir resim sağlayın, her ikisi de özelleştirilebilir, MOQ çok makul ve ÜCRETSİZ ÖRNEK alabilir Şemsiyenin kalitesini garanti edebiliriz çünkü biz 25 yıllık tecrübeye sahip profesyonel şemsiye üreticisiyiz.

Özel baskılı promosyon şemsiyelerle mesajınızı dünyaya iletin. Youchi Umbrella’da işletme adınız ve logonuzun basılabileceği çok çeşitli renkli şemsiyeler bulacaksınız. Bu ürünler güneşin, rüzgarın ve yağmur damlalarının sert parıltısından koruma sağlarken aynı zamanda her gün kullanmayı seveceğiniz markanızı sergilemenizde de etkilidir. Tasarım aracımızı kullanarak promosyon ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel tasarımları oluşturabilirsiniz. 10.000 stok tasarımımız ve çok sayıda renk seçeneğimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Logonuzun öne çıkmasını sağlamak için profesyonelliğinizi ve benzersiz moda anlayışınızı ifade edebilirsiniz. Bu nedenle web sitemizde tasarım sürecinize başlamak için daha fazla beklemeyin. Mükemmel promosyon ürününüzü tasarlamak için uzun zaman harcamanıza gerek yok. Ve en önemlisi, müşterilerinizin takdir edeceği ürünler yaratmak için çok ucuz bir yaklaşım kullanıyorsunuz. Youchi Umbrella, tanıtım çalışmalarınızda size kesinlikle yardımcı olabilir. Bugün ihtiyacınız olan kişiselleştirilmiş promosyon şemsiyelerini alın!

A pellentesque sit amet porttitor eget dolor. Mi ipsum faucibus vitae aliquet. Pretium vulputate sapien nec sagittis aliquam. Elementum eu facilisis sed odio morbi quis. Pellentesque id nibh tortor id aliquet lectus proin.

8 bone wood handle umbrella general printing custom logo umbrella (6)(1)